.

Follow Festival

PARTY POINTS

Počas Follow Festivalu, a hlavne po skončení oficiálneho programu, budú prebiehať párty na rôznych miestach na Donovaloch, ako sú hotely a bary, so zaujímavým programom.

Tieto hotely a bary nazývame „Party Pointy“.

Program v party pointoch bude v piatok aj v sobotu, a čas, od kedy do kedy trvá program, uvádzame v každom party pointe.

Ak máš vybraný party point, na ktorom nesmieš chýbať, cena dvojdňovej vstupenky je 15 € (názov vstupenky „AFTER + PARTY POINT PASS“).

S touto vstupenkou sa dostaneš do každého party pointu (vstupenka neplatí do areálu na FOLLOW FESTIVALU ).

 

HOTEL VESEL 

TECHNO NA HORÁCH

” Techno Na Horách ”
je súčasť multižánrového Follow Festivalu a oficálny afterparty point na horskom hoteli Vesel! Vybavený bude techno posádkou a atmosférou open air festu, ktorá Ťa pozýva na 2 dňovú ”turistiku” 9. a 10. júna na Donovaloch!
Vstupenku na “ TECHNO NA HORÁCH “ zakúpiš www.followfestival.sk, názov vstupenky “ AFTER + PARTY POINT PASS “. Cena 15 € ( 2 dni )

 

Follow Festival

PARTY POINTS

STODOLA BAR  

DnB NA HORÁCH

” Dnb Na Horách ”

je súčasť multižánrového Follow Festivalu a oficálny afterparty point v @stodola.donovaly ! Vybavený bude DnB posádkou Dj z @bassinvasion_dnb a atmosférou open air festu, ktorá Ťa pozýva na 2 dňovú ”turistiku” 9. a 10. júna na Donovaloch!

Vstupenku na “ DRUM and BASS NA HORÁCH “ zakúpiš www.followfestival.sk, názov vstupenky “ AFTER + PARTY POINT PASS “. Cena 15 €

 

Follow Festival

PARTY POINTS

HOTEL RESIDENCE  

WORLD HITS NA HORÁCH

” WORLD HITS Na Horách ”

je súčasť multižánrového Follow Festivalu a oficálny afterparty point v @residencehotelclub ! Ak miluješ  svetové hity tak si určite prideš na svoje !

Vstupenku na “ WORLD HITS Na Horách “ zakúpiš www.followfestival.sk, názov vstupenky “ AFTER + PARTY POINT PASS “. Cena 15 €

 

Follow Festival

PARTY POINTS

HOTEL ENCIÁN  

OLDIES NA HORÁCH

” OLDIES Na Horách ”

je súčasť multižánrového Follow Festivalu a oficálny afterparty point v @hotelenciandonovaly ! Ak miluješ hity 80 – 90 rokov tak si určite prideš na svoje !

Vstupenku na “ 80s – 90s na HORÁCH “ zakúpiš www.followfestival.sk, názov vstupenky “ AFTER + PARTY POINT PASS “. Cena 15 €

 

Follow Festival

PARTY POINTS

HUSKY BAR   

COFFEE & COCTAIL FIESTA na horách

PIATOK

11:00 – 20:00 Coffee and Cocktail Fiesta (Raňajky, Snacky, Dezerty, Zmrzlina)

20:00 – 02:00 APRÉS SKI PARTY + GOGO Dancers

SOBOTA

08:30 – 20:00 Coffee and Cocktail Fiesta (Raňajky, Snacky, Dezerty, Zmrzlina)

20:00 – 02:00 DJ Carlo (Fun rádio)

NEDEĽA

08:30 – 17:00 Coffee and Cocktail Fiesta (Raňajky, Snacky, Dezerty, Zmrzlina)

 

Loading...